Тренувальний матч: «Чорноморець» - «Реал Фарма» Одеса - 4:0

«Чорноморець» - «Реал Фарма» Одеса - 4:0 (2:0)

25 червня 2026 року. Одеса. 18-00. НТБ «Чорноморець» у Совіньйоні (поле №2). 31 градус, мінлива хмарність.

Арбітр – Георгій Хрущ (Одеса).

«Чорноморець»: 35 Коваль (31 Байда, 25; 12 Аніагбосо, 50), 24 Жаржу Мозес, 52 Ярмола, 5 Курко (капітан) (23 «перегляд», 36), 90 «перегляд», 22 Корнійчук (19 М. Когут, 36), 10 Авагімян, 11 Попов (33 Пшеничнюк, 36), 17 І. Когут (21 Клименко, 36), 13 Фарасєєнко (18 Робакідзе, 36), 7 Хома (28 «перегляд», 36).

Тренер – Роман Григорчук.

Голи: Хома (19, 28), «перегляд» (49), Ярмола (61).

Перший спаринг сезону-26/27 провів сьогодні «Чорноморець». «Моряки» приймали «Реал Фарму», яка в наступному чемпіонаті буде виступати серед аматорів. Гра складалася з двох таймів по 35 хвилин. У першому двічі відзначився Хома, який чітко реалізував виходи віч на віч із голкіпером. Аналогічним чином забив свій гол й форвард, що знаходиться у «Чорноморці» на перегляді. Остаточний рахунок встановив Ярмола: зблизька добив у сітку м’яч, парирований воротарем – 4:0.

Партнери