Дві команди «Чорноморця» - у фіналі еліт-ліги ДЮФЛУ-25/26!

Відбулися другі стикові матчі 1/2 фіналу в еліт-лізі чемпіонату ДЮФЛУ. В них прийняли участь дві команди СДЮШОР «Чорноморець»:

U-15

 «Чорноморець» - «Металіст 1925» Харків – 2:0 (2:0)

6 червня 2026 року. Одеса. 13-00. НТБ «Чорноморець» (вулиця Архітекторська). Арбітр – Артем Артеменко (Миколаїв).

«Чорноморець»: Салецький (Третьяков, 62), Заруба (Ткаченко, 51), Боровик, Сікуцький (капітан), Р. Репужинський (Піляк, 62), Н. Згура, Твардієвич (Валькер, 51), Года (Григоращенко, 51), Бабенко (Сотніков, 50), Самсонов, Саганов.

Тренер – Олександр Згура.

Голи: Саганов (4-пенальті, 22).


Перший матч – 2:0.

U-16

 «Чорноморець» – «Полісся» Житомир – 3:1 (2:1)

6 червня 2026 року. Одеса. 11-00. НТБ «Чорноморець» (вулиця Архітекторська). Арбітр – Артем Артеменко (Миколаїв).

 «Чорноморець»: Смелянець (капітан), Риков, Стратієнко (Акопов, 41), Сагаль, Петров, Яковенко (Ліщина, 41), Сірко, Крочмар, Тарасов, Химченко (Казанджий, 79), Довженко (Терещенко, 79).

Тренер – Сергій Згура.

Голи: Крочмар (29), Тарасов (35), Ліщина (47) – Козапойк (6).


Перший матч – 2:2.

Таким чином, обидві команди СДЮШОР «Чорноморець» вийшли у фінали еліт-ліги. U-16 зустрінеться 13 червня із ДЮСШ «Рух» (Львів), U-15 – 14 червня з «Поліссям» (Житомир).

Партнери