"ЧОРНОМОРЕЦЬ" ПОВЕРТАЄТЬСЯ ДО УПЛ!

Дорогі вболівальники, шановна наша віддана і велика чорно-синя родина! 

Вітаю вас з поверненням нашої улюбленої команди в Українську Прем'єр-лігу. В ювілейний рік «моряки» повертаються туди, де і мають грати та радувати своїми результатами всю одеську футбольну спільноту.

Цей шлях не був простим, але ми пройшли його разом. Я вдячний гравцям, тренерському штабу, всьому клубному персоналу, які на 100 відсотків віддавали себе спільній справі. Щира, величезна подяка в цей день лунає і вам, наші рідні вболівальники. Ваша підтримка відчувалася кожної хвилини, завдяки вам наш стадіон став справжнім місцем сили та натхнення. Заради вас не маємо права виходити в УПЛ без чітких цілей: обіцяємо, що за Одесу на футбольному полі не буде соромно.

Сумуємо через те, що наші успіхи не можуть розділити ті, хто зайняв свої місця на Трибуні Героїв. Вічна слава і вічна пам'ять нашим полеглим захисникам і захисницям. Назавжди в наших серцях.

Наша сила в єдності. Отже, разом до нових перемог!

З повагою, 

генеральний директор ФК “Чорноморець” 

Валерій Дєордієв.

Партнери